Big Idea: Nie widzę przeszkód!

Frugo stworzyło swój nowy produkt z Young Stars – muzycznymi idolami nastolatków. Young Starsi swoją karierą i gigantyczną popularnością (milionowe zasięgi w social mediach) udowadniają, że każdy może spełniać swoje marzenia.

Nadają się więc idealnie do tego, aby przekonywać nastolatków, by ci wykorzystywali swą energię i kreatywność, żyli pełnią życia i osiągali to, czego pragną.. Pomagać będzie im dzikie orzeźwienie od Young Stars Frugo!

Teledysk:

Postanowiliśmy stworzyć wraz z Young Starsami najdzikszy teledysk wakacji! Multiplikacje, łączenie technik analogowych i komputerowych, dynamiczne kolaże stylistyk, zabawa formatami – czegoż w tym teledysku nie ma! Zobaczcie sami:

Key Visual:

Mimo swojego produktowego charakteru key visual stał się obiektem pożądania dla fanów Young Stars. Wykonane podczas sesji zdjęcia stały się bazą to stworzenia światów, w którym młodzi muzycy pokonują ograniczenia.

Drużyna Young Stars Frugo:

Młodzi muzycy trafili też na etykiety produktów oraz edytoriale pism kierowanych do fanów.

Social Media:

Prowadzimy kanał Young Stars Frugo na Instagramie. Szalone grafiki, interaktywne instagram stories, live’y, gify, RTM-y i wszystko co tylko dusza młodego człowieka może zapragnąć jest na naszym profilu. Zapraszamy!

Credits:

Big idea: Agencja Nie Do Ogarnięcia
Dom produkcyjny: Blast Factor
Reżyser klipu: Amon Schulz
Social media: Agencja Nie Do Ogarnięcia
Foto: A12 Team
Montaż video materiałów backstage: Shootmachine