Redakcja

Jesteśmy normalni i otwarci na współpracę. Najłatwiej skontaktować się z nami mailowo: naglowkiniedoogarniecia@gmail.com

Kto tworzy „Nagłówki”?

Zrzut ekranu 2015-01-25 o 12.53.07Gosia –  jedyna w redakcji panna na wydaniu. No dobrze, umówmy się – stara panna. Desperacko próbuje znaleźć męża doskonaląc do absurdu przepisy na domowe wypieki. Mieszka z kotem, do którego jest niezdrowo przywiązana. Czasem całymi dniami nie pojawia się w biurze, twierdząc, że „pracuje z domu”. Nigdy w niczym nie była najlepsza, więc pasjami wytyka innym literówki. Żeby zaimponować swojemu kotu, wspina się po ścianach i trenuje leżenie w łóżku na czas.

Zrzut ekranu 2015-01-25 o 12.54.37 Krzysiek – dumny pracownik korporacji, którego aktualnym życiowym celem jest spłacenie rat za pralkę oraz zrobienie 50 pompek bez przerwy. Niby elokwenty, ale jakoś nie był w stanie napisać pracy magisterskiej. Mimo, że zbliża się do trzydziestki, dalej jeździ tramwajem z pakietem notatek z pierwszego roku, mając nadzieję na poderwanie jakiejś studentki. Ostatnio wyremontował mieszkanie, ale co z tego, skoro i tak większość czasu spędza w barze.

Zrzut ekranu 2016-03-02 o 19.21.10Marcin – trochę nie ma życia, trochę je przegrywa. Zaczęło się, gdy odberał sobie dzieciństwo i poszedł do szkoły wcześniej niż rówieśnicy. Potem było tylko gorzej. Dostał się na informatykę, ale wybrał studia dziennikarskie. Od dawna nie pracuje jako dziennikarz, za to wytyka błędy tym, którzy pracują w zawodzie. Jedynych ludzi, którzy chcą słuchać jego starszych niż internet sucharów nazywa amebami i pierwotniakami. Wydaje mu się, że noszenie much i posiadanie nieaktualizowanego od roku portfolio na wordpress.com ratują jego wizerunek.