„Tydzień cudów” – wywiad metodą NNDO+

Przed Państwem trzeci wywiad przeprowadzony wg nowatorskiej metody NNDO+ (WTF?!) 

mem1

 

Nagłówki nie do ogarnięcia: „Nagłówki” największym medialnym fanpejdżem, papież powiedział, że „skończył się karnawał w Kościele”… Tydzień cudów?

Nagłówki nie do ogarnięcia: Tak właśnie działają media! Pismaki!  Najłatwiej przypisać poważne sprawy jakimś siłom wyższym, a codzienny trud ludzi takich jak pan Zdzisław Kręcina pozostaje niezauważony!

NNDO: Dlaczego, gdy Papież jest wybierany szybko – Kościół mówi, że to znak, a gdy konklawe ciągnie się miesiącami to też mówi, że znak?

NNDO: Ponieważ to znak.

NNDO: Onet mówił o Kaplicy „Sekstyńskiej”, a BBC i telewizja argentyńska o „erekcji” nowego papieża….czy to koniec posuchy w Kościele?

NNDO: To też znak. Znak, że celibat przeżywa kryzys.

NNDO: Jacek Pałasinski chwilę po wyborze papieża powiedział na antenie TVN24 „Radość wybuchła kilkanaście minut temu i trwa do dzisiaj”. Czy zgadzacie się z takim postawieniem sprawy?

NNDO: Radość, sradość, Smoleńsk kurwa.

NNDO: Czy nowy papież pomoże Polakom w rozwiązaniu ich największego problemu?

NNDO: Ciężko powiedzieć, próbowali studenci, zawodowi matematycy, media… Polacy nie mają zaufania do ekspertów…

NNDO: Ale biorąc pod uwagę imię nowego papieża – Franciszek i podkreślaną wszędzie jego skromność to raczej chyba powie, że 6:2(2+1) to „1”, a nie „9”…

NNDO: Cokolwiek powie mamy nadzieję, że ogłosi to jako dogmat i sprawa ucichnie. Są w końcu ważniejsze problemy do rozwiązania w Polsce…

NNDO: Jakie?

NNDO: Na przykład rosnące ceny skupu szczawiu…

NNDO: Dziękujemy za rozmowę!

[fblike layout=”button_count”]